GUGDA Türkçe English Ana sayfa E-posta Alışveriş sepeti
Oyunlar Gugdaloji Satış Noktaları İletişim

Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası

Gizlilik

GUGDA kişisel bilgilerinizin gizliliği için mümkün olan her türlü korumayı sağlamaktadır. Müşteri bilgilerimiz hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Sevkiyatlarımızın teslimatı için güvenilir kargo şirketlerini ve kredi kartı işlemleriniz için Türkiye' nin öndegelen bankalarından Garanti Bankası'nın sistemlerini kullanmaktayız.

E-mail adresleriniz, sizin de onayınızla sadece GUGDA TOYS’un yeni ürünleri, kampanyaları, ve ilgili haberlerinin sizlere gönderilmesi için tarafımızca kullanılır.

GUGDA gizliliğinizi koruyacağını taahhüt eder. Gerek internet alışverişleriniz gerekse telefon siparişleriniz esnasında sizden aldığımız kişisel bilgiler sadece tarafımızca saklanmaktadır, sizin alışverişleriniz sırasında kendinizi güvende hissetmeniz en büyük hedefimizdir. Bu bilgi sadece bizim bünyemizde kalır ve asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Topladığımız bilgiler. Tarafınızdan telefonda veya internet üzerinden alınan tüm kişisel ve hesap bilgileri sadece ilgili ticari işlemin gerçekleşmesi veya gerçekleşmesi esnasında size ulaşabilmek amacıyla kullanılır. GUGDA kullanıcı bilgilerinizi onayınız olmadan firma dışındaki kişilere veya başka firmalara asla açıklamaz. Bu durumun tek istisnası, satış şartlarımızın ihlal edilmesi halinde yasal başvurularda bulunabilmemiz için gerekli devlet kuruluşlarına veya diğer gerekli kuruluşlara, GUGDA markasına veya diğer üçüncü şahıslara zarar verilmesini önlemek adına açıklanmasıdır.

Güvenlik Politikası

Sizlere güvenli bir alışveriş ortamı sağlamak birincil önceliğimizdir. Bu nedenle tüm finansal aktiviteleri Türkiye' nin lider bankalarından Garanti Bankası'nın "Ortak Ödeme Sayfası" aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Bu da; siz sepetinizi onayladıktan sonra, tüm finansal işlemleri yani kredi kartı bilgilerinizin verilmesi vs. gibi işlemleri Garanti Bankası ile gerçekleştirdiğiniz anlamına gelmektedir. Yani firmamız sizin finansal hiçbir bilginizi görmemektedir. Havale ya da EFT' leriniz de yine aynı bankadaki şirket hesabımıza yönlendirilmektedir.

   Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası | Copyright © GUGDA