GUGDA Türkçe English Ana sayfa E-posta Alışveriş sepeti
Oyunlar Gugdaloji Satış Noktaları İletişim


Merhaba

Çocuk için oyun ciddi bir iştir. 2-6 yaş dönemi çocuk için en önemli dönemdir. Özellikle bu dönemde çocuklarımız için en "etkili öğrenme" onlara birlikte oyun oynadığımız zaman gerçekleşir.

Günlük yaşam deneyimleri çocuklarımız için hazine değerindedir. İşte biz oyunlarımızda günlük yaşamı "yaşamdan fotoğraflarla hazırlanmış", çocuğunuzla birlikte keyifle oynayabileceğiniz oyunlara dönüştürdük.

Çocuklarımızın konuşma ve mantık becerilerinin geliştirilmesini amaçlayan GUGDA oyunlarının tamamı fotoğraflı anlatımlarla hazırlanmaktadır. Bu şekilde çocuklarımız oyuna daha çok ilgi göstermekte ve yaşadıklarıyla daha kolay bağlantı kurabilmektedir.

Tüm oyunlarımız çocuğunuzun gelişim düzeyine göre özel eğitim alması gereken çocuklarımızın da kulanımına uygun olarak hazırlanmıştır.

GUGDA ne demek?

Ce-e oyununu bilmeyen yoktur. Bir bebeğin, iletişim içeren ilk oynadığı oyundur. Ve o kadar önemlidir ki bu oyunla kurulan göz teması ile sosyal iletişimin ilk adımları atılır. İsmimizin kaynağı gug-daa, Ce-e oyununun Karadeniz Bölgemizin kimi yerlerinde oynarken söylenen şeklidir.

İyi oyunlar!

Basında Gugda

Hürriyet Gazetesi Sibel Arna'nın Röportajı / 09.03.2013

GUGDA oyunları TRT Haber İnci Ertuğrul'la Haber Tadında Programında / 02.03.2013

Vatan Gazetesinden Ayşe Aydın'ın röportajı / 07.03.2009

derki.com'dan Gülseren Karaçizmeli'nin röpotajı / 15.02.2009

Ordan Burdan Hayattan Yasemin Aslıhan Babalık'ın Röportajı / 15.06.2009

BUMED Dergisi / 01.09.2009

Posta Gazetesi, Hayriye Mengüç Röportajı / 12.01.2012
   Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası | Copyright © GUGDA